Pierwszy mecz mamy za sobą

Nasz pierwszy mecz poprzedziła burza z mocną ulewą co spowodowało że nasze boisko było dość nasiąknięte . Sam mecz odbywał się już w dobrych warunkach atmosferycznych.

Naszym pierwszym rywalem był beniaminek Feniks Ściechów ( takie małe derby). Trzeba przyznać że spodziewałem się raczej łatwego meczu jednak zespół ze Ściechowa przyjechał zdeterminowany i chciał zdobyć pierwsze punkty w A klasie. Zawodnicy ze Ściechowa pokazali wiele ambicji na boisku i woli walki jednak było to za mało na wice-lidera z poprzedniej rundy. Nasz zespół piłkarsko wyglądał lepiej i w zasadzie oprócz jednego strzału w pierwszej połowie po którym wpadła bramka Feniks nam nie zagroził . Po dwóch bramkach niezawodnego Florka prowadziliśmy 2;1. Druga połowę rozpoczynamy wieloma okazjami bramkowymi jednak co już jest nasza tradycją sami pomagamy przeciwnikowi i po naszym błędzie w 57 minucie jest 2:2. W 64 minucie zostaje faulowany Piotr Sołtys w polu karnym a rzut karny na bramkę zamienia Marek Florczuk. Co chwilę tworzymy sytuacje bramkowe lecz albo strzały trafiają w bramkarza albo są nie celne. Dopiero w 76 minucie po dośrodkowaniu Damiana Budzyńskiego Marek Florczuk strzela swoją czwartą bramkę. Feniks miał jeszcze rzut karny lecz go nie wykorzystał .

W tym meczu było wiele nerwowości spowodowanej początkiem rundy brak treningów wprowadza w naszych zawodnikach trochę niepotrzebnej nerwowości . Najważniejsze żeby nasi zawodnicy szanowali się na boisku ponieważ wszyscy jesteśmy kolegami. Ale to już było o wszystkim zapominamy po przed nami kolejny mecz w niedzielę o 15:00 w Nowinach Wielkich.

Wszystkim zawodnikom dziękuje za zaangażowanie, walkę i oczywiście wygraną . Wszyscy do tego zwycięstwa się przyczyniliśmy.