WYGRANA W UPALE

Dziś w bardzo trudnych warunkach Orzeł pokonał Nowiny Wielki 4:1. Mecz układał się pod nasze dyktando i był kontrolowany przez naszych zawodników.

Pierwszą bramkę strzelił głową Marek Florczuk. Nowiny wyrównały w 20 minucie po ładnej akcji. W 25 minucie pięknym strzale z około 25 metrów popisał się Damian Budzyński ( trzeba przyznać piękna bramka). W 41 minucie Marek Florczuk ponownie trafia do siatki i mamy 3:1. Marek strzela już 6 bramkę w dwóch meczach widać że trafił z formą przygotowaniami do sezonu :) Druga połowa to walka z warunkami atmosferycznymi upał dał się dość mocno zawodnikom we znaki i gra ogólnie zwolniła tempo. W 86 minucie jeszcze Marek Florczuk precyzyjnie zgrał piłkę do Sebastiana Łętowskiego a ten ustalił wynik na 4;1.

Dzisiejsza gra i organizacja naszej drużyny mogła się podobać widać jak nasi zawodnicy pomagali sobie na boisku a zarazem się wspierali.

Należy również wspomnieć że zadebiutował u nas pozyskany w ostatniej chwili WIKTOR DZIEWULSKI ( młodzieżowiec z Błękitnych Lubno) , który doskonale wkomponował się w nasz zespół i będzie na pewno dla nas dużym wzmocnieniem. Wiktora witamy w drużynie!